Newton Heath/ Конференция 12
#1 Girondins Bordeaux 07.09.2020 19:49
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

Нютънчо ,за пореден път показа колко си долен и некъдърен ? Но досега излагаше сам себе си а сега стигна и по-надолу като излагаш и нацията си .Нация ,която има едни от най-популярните и уаважавани отбори в играта. Толкова те е страх ,толкова не уважаваш труда на останалите отбори ,че си тръгнал да уморяваш играчите на другите нации (без нация 12),само и само да спечелите титлата при националите ,Колко по надолу може да стигнеш ? Е честито продължавай в същия дух далеч ще стигнеш.ХОРА МНОГО-ЧОВЕЦИ МАЛКО!!!
P.S Моля не купувай повече играчи от нация 1 ,под достойнството им е да играят за теб!

#2 Newton Heath 08.09.2020 01:49
Newton Heath
87 Posts
Since 22.05.2007

Имам двама в нация 11,двама в нация 13 и като сложим четирима в нашата прави 8 от играчите ми без умора,но нали се сещаш че играя финал за купата където няма да пусна 19г,трябва все някой да играе,да оставим на страна турнира през уйкенда!
Реших вратаря и нападателя да са с умора защото няма да повлиаят на резултатите при нациите!
Чудно ми е защо не се сърдиш повече на колегата си ВЪЛЦИТЕ,с неговите трима дето играе финал с толкова слаб противник и даже приятелска преди мачовете при нациите и така им прави 12 умора,а ревеш за един с 14 умора който не го пускаш в мача!
И ти ли ще ми говориш за морал,където си вкарал трима твой младоци в национала само и само да им вдигаш уменията и да трупаш по 100 умора възползвайки се от това че няма контузий.
защо няма от други отбори,както съм направил аз-20г получиха мачове в групите!!!

#3 Chelsea Ludite 08.09.2020 10:45
Chelsea Ludite
138 Posts
Since 05.04.2010

Днес отбора на ВЪЛЦИТЕ отново играе РПС!При мен има двама играчи,които са от 10 сезона в националния и до преди 3-4 сезона винаги съм ги пускал резерви за да трупат умора и сега вече да мога да ги използвам.Но уви,явно в нация 1 трупането на умора на играчите , които са в противниковите нации е съвсем преднамерено.От този момент нататък аз няма да вземам национали от нация 1!Приканвам и колегите от другите нации/колкото и да са останали/ да направят същото!

#4 Girondins Bordeaux 08.09.2020 13:30
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

Отборът на Вълците със сигурност не го прави правномеренно това да трупа умора, за разлика от другия, почти всичките ми играчи са с не малко умора не обвинявам никой защото не всеки следи дати и часове на националите, едно време имахме лично съобщение за това. , но едно е да го правиш без да искаш и съвсем друго видно да уморяваш играчи на противника с който ще играеш следващия мач... И т. Н

#5 Newton Heath 08.09.2020 14:02
Newton Heath
87 Posts
Since 22.05.2007

Казах ти,точно ти не си човека койта трябва да чете лекции за морал,честност и спазване на правила!Правилото за петте СТ къде е в твоя отбор с 10 такива,играчи с умора от по 150 понеже ги няма контузийте;само отбор от лига 1 може да е нац. Селекционер-ти си във втора като гледам!
Това са само в този момент,а колко е имало през годините!!!
Сигурно има конспирация срещу теб,гледам уайтснейк също си е изиграл контролата,ма нали за това има и резерви.Много подробно ти обясних за мочовете ми,само днешната я изиграх напук,защото си мрънкало...

#6 Girondins Bordeaux 08.09.2020 15:26
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

Казах ти,точно ти не си човека койта трябва да чете лекции за морал,честност и спазване на правила!Правилото за петте СТ къде е в твоя отбор с 10 такива,играчи с умора от по 150 понеже ги няма контузийте;само отбор от лига 1 може да е нац. Селекционер-ти си във втора като гледам!
Това са само в този момент,а колко е имало през годините!!!
Сигурно има конспирация срещу теб,гледам уайтснейк също си е изиграл контролата,ма нали за това има и резерви.Много подробно ти обясних за мочовете ми,само днешната я изиграх напук,защото си мрънкало...
Тези правила отпаднаха още преди преместването на сървъра, но ти пак не си разбрал и другите са ти виновни, както се вижда играта е еднаква за всички, ти да не би да не можеш да трупаш умора на твоите играчи или да вземеш повече от 5 Ст ? А можеш но на избрани!!.. Е за мен всички са еднакви когато трябва да създам играч го правя без да преча, когато трябва да ги пазя за националните отбори... Е ще избирам

#7 Bgf football club 08.09.2020 16:02
Bgf football club
97 Posts
Since 06.11.2008

Изумен съм как все още има хора, които играят тази игра !

#8 Girondins Bordeaux 08.09.2020 21:15
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

о "Всемогъщи" моралисте ,би ли обяснил на нас простолюдието от народа ,защо във вашата нация играят повече от 3 футболиста от един отбор ,след като това правило все още е в сила? Или по-точно защо ти катоп национален мениджър си го направил съвсем умишлено... И не ми обяснявай как е станало ,знам как а пиши защо си се облажил..Много мирешешта купа взехте ,но и мирезлива ти харесва .

#9 В Ъ Л Ц И Т Е 09.09.2020 09:26
В Ъ Л Ц И Т Е
262 Posts
Since 22.05.2007

Не се ядосвай Боби, другият сезон ще покажем отново кой е шампиона. Извинявам ти се за това, че съм забравил за националите тази седмица ... както на теб, така и на хората от нацията ни. Просто съм на почивка и се отнесох. Поемам вината изцяло ... Иначе ако другият господин го е правил нарочно, то значи си е такъв и в живота. Аз до сега винаги съм пазил националите, които съм имал без умора, дори и да играят срещу нашата нация. Обаче другият сезон ще коригирам това ... нека прочете и ревльото, където апелира да не се взимат национали от нация 1. Хайде със здраве!

#10 Newton Heath 09.09.2020 19:04
Newton Heath
87 Posts
Since 22.05.2007

Не се ядосвай Боби, другият сезон ще покажем отново кой е шампиона. Извинявам ти се за това, че съм забравил за националите тази седмица ... както на теб, така и на хората от нацията ни. Просто съм на почивка и се отнесох. Поемам вината изцяло ... Иначе ако другият господин го е правил нарочно, то значи си е такъв и в живота. Аз до сега винаги съм пазил националите, които съм имал без умора, дори и да играят срещу нашата нация. Обаче другият сезон ще коригирам това ... нека прочете и ревльото, където апелира да не се взимат национали от нация 1. Хайде със здраве!
Поздравления за мнението,аз също съм пазил националите през всичките сезони до сега и не мисля че може да се оплачете че предните ни сблъсъци(в които има финали) съм му правил умора!
Целият ви състав беше с играчи имащи умора,не знам защо колегата Бордо ме нарочи за изкупителна жертва!
Пък и пак да повторя,развивал съм играча близо 3 години,направил съм му 11 спец. тр.(приблизително 20 лева) и смятам че съм си в правото да го пусна на финал за купата на лигата.Аз също ще се извиня за последващата конрола в която го пуснах,но това е вече когато Бордо ме обвини несправедливо и го направих напук!